Пользователей: 0
Форма входа
Інтернет-видання «Полтавщина» - останні новини Полтави
Главная » 2013 » Февраль » 05
П.6.3. В іграх «плей-офф» грають всі команди, які зайняли на попередньому етапі відповідні місця, за схемою 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 до 2-х перемог, півфінал гратимуть переможці пари 1-4, 2-3 до 2-х перемог.

Ігри з 5-го по 8-ме місце проводяться в одне коло. Місця команд визначаються згідно розділу 7.

Фінальна гра та матч за 3-є місце грають до 1-ї перемоги.

П.6.4. Якщо гра «плей-офф» закінчилася нічийним результатом, переможець гри визначається у серії штрафних кидків – по 3, якщо і ця серія кидків не визначила переможця то проводиться друга серія кидків до різниці в одну шайбу.

Ігри «плей-офф» за вихід до півфіналу

Проведені перші ігри до двох перемог. Після перерви командам важкувато набрати оптимальної форми. Тому команди розкатуються лише у третьому періоді.

Результати ігор наведені нижче:

1. 30.01.2013 г. 22-00. 3-я пара ХК «Сумы» г. Сумы и ХК «Харьковские тигры-2» г. Харьков – 0:1.